3 in 1 TAP - kran, dozownik mydła, suszarka do rąk 3 in 1 TAP - kran, dozownik mydła, suszarka do rąk
test
Cena: 6 000,00 zł (netto: 4 878,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
  • nowość
Dozownik na mydło w płynie stalowy Dozownik na mydło w płynie stalowy
test
Cena: 455,10 zł (netto: 370,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dozownik na mydło w pianie stalowy Dozownik na mydło w pianie stalowy
test
Cena: 472,67 zł (netto: 384,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dozownik na mydło w płynie stalowy 1 litr Dozownik na mydło w płynie stalowy 1 litr
test
Cena: 156,39 zł (netto: 127,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dozownik na mydło w płynie pionowy, stalowy, 1 litr Dozownik na mydło w płynie pionowy, stalowy, 1 litr
test
Cena: 156,39 zł (netto: 127,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dozownik do mydła w płynie, poziomy, stalowy, 1 litr Dozownik do mydła w płynie, poziomy, stalowy, 1 litr
test
Cena: 156,39 zł (netto: 127,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Automatyczny dozownik mydła w płynie 800 ml Automatyczny dozownik mydła w płynie 800 ml
test
Cena: 349,67 zł (netto: 284,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dozownik automatyczny na płyn lub żel dezynfekujący Dozownik automatyczny na płyn lub żel dezynfekujący
test
Cena: 173,96 zł (netto: 141,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dozownik automatyczny na płyn lub żel do dezynfekcji Dozownik automatyczny na płyn lub żel do dezynfekcji
test
Cena: 191,53 zł (netto: 155,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Dozowniki do mydła

Podstawowym wyposażeniem każdej łazienki są dozowniki do mydła. To niezwykle funkcjonalne pojemniki służące nie tylko do przechowywania, ale również dozowania mydła w postaci płynnej czy piany, co znacznie ułatwia jego aplikację na dłonie. Stanowią niezwykle higieniczne rozwiązanie w przeciwieństwie do tradycyjnych mydeł w kostce. Dokładne dozowanie płynów do mycia lub dezynfekcji rąk ogranicza ich zużywanie, dzięki czemu starczają na więcej myć. Dozowniki do mydła w pianie umożliwiają z kolei nie tylko dozowanie odpowiedniej ilości mydła, ale również jego spienienie, dzięki czemu nie wylewa się z dłoni i ułatwia równomierne rozprowadzenie pożądanej ilości podczas mycia. W ofercie firmy Impeco dostępne są także dozowniki do płynów – nie tylko mydeł, ale również preparatów antybakteryjnych.

Warto zaznaczyć, że eleganckie dozowniki do mydła będą idealnie współgrały z aranżacją łazienki, stanowiąc jej integralną część nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również wystroju. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Dozownik do mydła ścienny

Większość naszych dozowników montowana jest na ścianie, posiadają one wziernik do kontroli poziomu mydła. W przypadku dozowników stalowych jest to wziernik z boku urządzenia lub plastikowe okienko na przedniej ścianie. Plastikowe dozowniki na mydło są wykonane z półprzezroczystego tworzywa, dzięki czemu w każdym momencie można skontrolować poziom mydła. Niektóre dozowniki – w tym dozowniki płynu dezynfekującego – są wyposażone w fotokomórkę, dzięki której nie ma potrzeby kontaktu dłoni z urządzeniem. Znacząco eliminuje to ryzyko kontaktu z wirusami i bakteriami.

Dozowniki stalowe posiadają wymienny, plastikowy kontener na mydło, jak również odczepianą pompkę występującą w dwóch wersjach – pianowej i płynowej. Wystarczy wymienić pompkę i można stosować mydło w pianie zamiast płynu – pompka posiada mechanizm spieniający. Dozowniki mydła DIH75A oraz DIH75F produkowane są w Wielkiej Brytanii ze stali nierdzewnej 304 o wyjątkowych właściwościach – to materiał, który stanowi najlepszy wybór pod względem odporności na korozje, trwałości i bezawaryjnej eksploatacji w wilgotnych warunkach łazienkowych. Za dodatkową opłatą mogą być oferowane z wydłużoną gwarancją. To obecnie jedne z najtrwalszych dozowników do mydła na rynku, gwarantujące długotrwałe użycie nawet w miejscach o największym natężeniu ruchu – fabryki, hale montażowe, firmy zatrudniające dużą liczbę pracowników itd.

Wszystkie dozowniki oferowane są z instrukcją montażu i kołkami mocującymi je do ściany. Samodzielny montaż jest bardzo prosty – posługując się dołączoną do urządzenia instrukcją, należy oznaczyć i wywiercić otwory montażowe, po czym zamontować urządzenie, używając dołączonych do pudełka kołków lub wkrętów. Dozowniki stalowe są objęte 12-miesięczną gwarancją z możliwością dodatkowego, odpłatnego wydłużenia. Stal nierdzewna 304, z której są wykonane, gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo – niezależnie od rodzaju mydła, którego się użyje, nie powinny rdzewieć ani korodować.

Dozowniki plastikowe są wykonane z odpornego na uderzenia i zadrapania plastiku ABS, półprzeźroczystego, co umożliwia kontrolę poziomu mydła. Białe, eleganckie dozowniki będą doskonałym elementem wyposażenia każdej łazienki. Do kompletu oferujemy podajnik na ręczniki papierowe i papier toaletowy Jumbo z tej samej serii. Razem stanowią idealny zestaw do każdej toalety.

Dozownik do mydła producent

Impeco jako producent dozowników jest w stanie zaoferować rozwiązania na miarę w zależności od potrzeb indywidualnych klienta. Przy dużych przetargach mamy możliwość dostosowania niektórych parametrów do wymogów zleceniodawcy (np. w przypadku dozowników zalustrowych albo dozowników stalowych z serii Prestige).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl