Dozownik do mydła - jaki wybrać?
Dozownik do mydła - jaki wybrać?

Wyposażenie toalet publicznych w dozowniki do mydła - dlaczego to się opłaca?

Toaleta jest miejscem, w którym szczególnie należy zwracać uwagę na porządek i bezpieczeństwo. Higiena w tym pomieszczeniu zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, wirusów i grzybów. Odpowiednie wyposażenie toalet publicznych zwiększa też popularność instytucji i poprawia jej ocenę w oczach klientów i petentów. W poważnych firmach i urzędach czysta łazienka ma wyjątkowo duże znaczenie w kontekście zaufania.

dozownik do mydła impeco

Dozownik plastikowy na mydło w płynie ABS PREMIUM 1L

W hotelu może mieć wpływ na podjęcie decyzji o ponownym odwiedzeniu tego miejsca. Oprócz czystych ścian i podłóg, ważną rolę odgrywa armatura i drobne wyposażenie. Bardzo istotne jest, aby w toalecie publicznej nie brakowało papieru toaletowego i mydła. To drugie najczęściej wypełnia dozownik do mydła bezdotykowy lub zwykły. Zapewnia w ten sposób wygodę użytkownikom i osobie, która uzupełnia zawartość pojemnika. Wybieraj dozowniki, które łatwo jest otworzyć, aby dolać do nich mydło. Ważne też, żeby sposób użycia był nieskomplikowany. Pamiętaj, że wyposażenie toalet publicznych musi być funkcjonalne dla każdego. Nie wiesz przecież, kto wejdzie do łazienki w Twojej firmie.

Dozowniki do mydła bezdotykowe i nie tylko - czym się kierować przy ich zakupie?

Wcale nie jest prosto wybrać dozowniki do mydła na ścianę lub te stojące. Pierwsze z nich częściej spotyka się w prywatnych łazienkach. Wyposażenie toalet publicznych stanowią wieszane podajniki na mydło. Szukając odpowiedniego zwróć uwagę na różne cechy. Tym drobnym elementem możesz odmienić łazienkę. Wystarczy wybrać odpowiednią barwę - białą lub srebrną - która pięknie uzupełni wygląd ściany, a przy tym całego wnętrza. W małych, skromnych łazienkach sprawdzają się plastikowe dozowniki do mydła, których delikatność cudownie komponuje się z całością. W większych toaletach, takich przy instytucjach i firmach często odwiedzanych lepsze są metalowe, występujące w różnych rozmiarach - im większy, tym rzadziej trzeba uzupełniać mydło. W ten sposób publiczne toalety są dobrze zabezpieczone w mydło. Co jeszcze jest ważne? Higiena ma ogromne znaczenie. Postaw na podajniki łokciowe lub dozowniki do mydła bezdotykowe, które ograniczają do minimum kontakt z wyposażeniem toalety publicznej. W ten sposób ograniczysz przenoszenie drobnoustrojów, a wrażenie czystości łazienki zostanie zwielokrotnione, zachęcając do powrotu do Twojej firmy.

Dozowniki do mydła na ścianę - wybierz najlepszy materiał

Istotną sprawą, na którą musisz zwrócić uwagę wybierając dozowniki do mydła na ścianę jest ich wykonanie. Prosty w obsłudze mechanizm zmniejsza ryzyko zepsucia podajnika, ale wciąż warto postawić na odpowiedni materiał i wytrzymałość produktu. Plastik pasuje do małych, skromnych toalet. Niestety jest delikatniejszy, co często widać na obudowie ulegającej zarysowaniom i pęknięciom. Więcej możliwości dają stalowe dozowniki do mydła. Ich montaż zapewnia lepszą stabilność, a różne kształty ułatwiają umieszczanie podajników w wygodnych miejscach. Ponadto odporna powierzchnia pozwala na korzystanie z jednego pojemnika przez lata. Trzeba jedynie uzupełniać mydło. Trudnością nie jest też higiena dozowników. Gładką, śliską powierzchnię łatwo oczyścisz, a szczelne zamykanie zabezpieczy pozostałe wewnątrz mydło w płynie przed kontaktem ze środkami chemicznymi. Po myciu dozownika ludzie będą mogli oczyścić ręce w toalecie publicznej bez wpływu na stan paznokci i skóry.

Czy warto wybrać automatyczny dozownik do mydła?

Dozowniki automatyczne stanowią szczególną grupę produktów, dbających o czystość i higienę na najwyższym poziomie. Ich stosowanie daje korzyści każdemu. Korzystają zarówno ci, którzy poszli do toalety publicznej, jak i właściciel budynku. W restauracjach, hotelach czy centrach handlowych z łazienki korzysta mnóstwo osób.

automatyczny dozownik mydła w płynie

Automatyczny dozownik mydła w płynie 800 ml

Dozownik do mydła automatyczny pozwala uniknąć fizycznego kontaktu z przedmiotem, którego musiałoby dotknąć wiele rąk. Prowadzący lokale stosują bezdotykowe dozowniki do mydła i płynu dezynfekującego, żeby oszczędzić. Podajnik reguluje bowiem ilość zużytego mydła. Ułatwia to więc kontrolę nad poborem środków czyszczących, a przy tym pomaga dzieciom, które nie zawsze wiedzą, ile mydła należy użyć do umycia rąk. Dozownik do mydła bezdotykowy to duże wsparcie dla wielu ludzi, a także wyznacznik profesjonalizmu firmy. Jego obecność, a także dbanie o czystość wnętrza zwiększają zaufanie i sprawiają, że toalety publiczne stają się bardziej przyjazne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl