Suszarka łazienkowa ścienna

3 in 1 TAP - kran, dozownik mydła, suszarka do rąk 3 in 1 TAP - kran, dozownik mydła, suszarka do rąk
test
Cena: 6 000,00 zł (netto: 4 878,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
  • nowość
Automatyczna suszarka do rąk TurboBlast Silver Automatyczna suszarka do rąk TurboBlast Silver
test
Cena: 788,96 zł (netto: 641,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Automatyczna suszarka do rąk Monsoon Silver Automatyczna suszarka do rąk Monsoon Silver
test
Cena: 806,53 zł (netto: 655,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Automatyczna suszarka do rąk Stream Flow matowa Automatyczna suszarka do rąk Stream Flow matowa
test
Cena: 841,67 zł (netto: 684,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Automatyczna suszarka do rąk Stream Flow Silver Automatyczna suszarka do rąk Stream Flow Silver
test
Cena: 841,67 zł (netto: 684,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Automatyczna suszarka do rąk Nevada Automatyczna suszarka do rąk Nevada
test
Cena: 806,53 zł (netto: 655,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Automatyczna suszarka do rąk TurboBlast White Automatyczna suszarka do rąk TurboBlast White
test
Cena: 788,96 zł (netto: 641,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Automatyczna suszarka do rąk Monsoon White Automatyczna suszarka do rąk Monsoon White
test
Cena: 806,53 zł (netto: 655,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Automatyczna suszarka do rąk Stream Flow White Automatyczna suszarka do rąk Stream Flow White
test
Cena: 841,67 zł (netto: 684,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Niezbędna w firmowej toalecie suszarka elektryczna

Wygodna, praktyczna i wbrew pozorom ekologiczna suszarka elektryczna to dobry wybór w miejscach, w których korzystanie z toalety nie ogranicza się do kilku osób. Wybór odpowiedniego modelu dopasowanego do potencjału miejsca pozwoli na optymalizację kosztów, a także pozytywnie wpłynie na środowisko. Model wytwarzający mniej CO2 to doskonały sposób na promowanie dobrych wzorców w firmowej społeczności. Korzystanie z podajnika na papier bywa wygodne w określonych sytuacjach, ale w zdecydowanej większości generuje niepotrzebne koszty również składowania odpadów i regularnego opróżniania kosza. Dużym atutem suszarki elektrycznej pozostaje wydajność. Model dopasowany do ilości osób gwarantuje w pełni efektywne działanie i z pewnością ograniczenie ryzyka niechcianych awarii sprzętu. Suszarka łazienkowa będzie niezastąpiona w miejscach użyteczności publicznej również przez wzgląd na szybkość załatwiania swoich potrzeb, a w konsekwencji minimalizację blokowania miejsca w toalecie. Nie bez znaczenia pozostaje ponadczasowa estetyka. Wpasuje się w aranżację każdej toalety, również w eleganckim hotelu czy restauracji. Konstrukcja suszarki nie tylko wpływa na walory stylistyczne, ale również ułatwia utrzymanie jej w czystości. Całość zachowana w bardzo minimalistycznym nurcie będzie w pełni uniwersalna i praktyczna. 

Chętnie wybierana elektryczna suszarka kieszeniowa 

Automatyczna suszarka elektryczna to niewątpliwie inwestycja dla przedsiębiorcy, dlatego warto przemyśleć swój wybór. Oferujemy nie tylko zróżnicowane modele, ale przede wszystkim fachowe doradztwo, które umożliwi zapoznanie się z modelami o różnych parametrach technicznych. Tylko najlepsze suszarki pozwolą na efektywność i satysfakcjonującą wydajność. W miejscach użyteczności publicznej, gdzie ilość osób jest duża i bardzo zróżnicowana, rekomendujemy wybór modeli kieszeniowych. Eleganckie i stylowe świetnie dopełniają charakter nowoczesnych wnętrz. Automatyczna suszarka do łazienki jest tańszym rozwiązaniem, jednak jest bardziej czuła, dlatego może uruchamiać się częściej przy większym natężeniu ruchu. Z kolei modele kieszeniowe wymagają bezpośredniej interakcji z urządzeniem. Nie bez znaczenia pozostaje ich innowacyjność. Suszarka ścienna z opcją generowania strumienia powietrza o określonej temperaturze, a także oczyszczający filtr HEPA, który redukuje ilość bakterii i drobnoustrojów w powietrzu, jeszcze bardziej podnoszą poziom komfortu, bezpieczeństwa i optymalizacji kosztów. Elektryczna suszarka kieszeniowa wyróżnia się dużą odpornością na odkształcenia, uderzenia i zadrapania dzięki starannie wykonanej obudowie z tworzywa sztucznego. 

 

Suszarka łazienkowa do rąk elektryczna 

Seria automatycznych suszarek do rąk oferujących styl, efektywność i niezawodność w niewiarygodnie niskiej cenie. Elektryczna suszarka do rak Impeco spełni swoje zadanie niezależnie od lokalizacji.

Oszczędność pieniędzy

Produkowane obecnie na rynku suszarki do rąk pozwalają znacznie ograniczyć koszt suszenia rąk w porównaniu z ręcznikami papierowymi. Można to łatwo obliczyć, porównując cenę zakupu i regularnego uzupełniania ręczników z kosztem pracy suszarki, obliczanym na podstawie kWh. Zatrudniający 200 osób podmiot może zaoszczędzić na zakupie jednej suszarki nawet dwa tysiące złotych rocznie, zakładając, że każdy z pracowników przynajmniej raz dziennie skorzysta z łazienki.

W naszej ofercie posiadamy tradycyjne suszarki elektryczne do rąk i twarzy, jak również szybkie suszarki z silnikiem odkurzaczowym i filtrem powietrza. Posiadamy kompaktowe, odporne na nacisk suszarki w obudowie z plastiku ABS, przeznaczone do miejsc o niskim natężeniu ruchu, jak również energooszczędne suszarki z bardzo mocnym silnikiem umożliwiającym wysuszenie rąk w czasie nie dłuższym niż 10 sekund. Taka suszarka do łazienki gwarantuje wydajność i krótki czas suszenia.

Jako dostawca urządzeń higienicznych dbamy o to, aby wybrany przez Państwa produkt spełniał oczekiwania i nadawał się do danej lokalizacji. Dobierzemy właściwy model do lokalizacji, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki – do niewielkich biur czy lokalizacji o niedużym natężeniu ruchu polecamy modele w obudowie innej niż stalowa i o cichej pracy silnika, aby włączająca się suszarka do rąk nie przeszkadzała współpracownikom przebywającym w sąsiednich pomieszczeniach. Z kolei w łazienkach zlokalizowanych w publicznych obiektach sportowych najlepiej sprawdzają się wandaloodporne suszarki do rąk, aby wytrzymały próbę czasu, będąc narażone na akty wandalizmu, uszkodzenia czy nadmierną eksploatację. Wreszcie - do prestiżowych łazienek w miejscach o wysokiej jakości wykończenia polecamy nowoczesne modele: kieszeniowe suszarki. Pozwolą one skutecznie podnieść prestiż lokalizacji, gdyż są nowoczesne, mają futurystyczny design, a dzięki krótkiemu czasowi suszenia pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Europejska jakość

W ofercie posiadamy również modele produkowane w Europe: szybkie, energooszczędne i wydajne. Suszarki gwarantują krótki czas suszenia, elegancki i ergonomiczny design, niski poziom hałasu i wysoki poziom zabezpieczenia antybakteryjnego. Każda suszarka posiada czujnik automatyczny, który po wykryciu podstawionych pod suszarkę dłoni włącza suszarkę. Aby zapewnić najwyższy poziom higieny, produkowane w Europie suszarki są wyposażone w filtr HEPA, który pozwala niemal całkowicie zatrzymać znajdujące się w powietrzu bakterie, drobnoustroje czy zanieczyszczenia. Produkowana w Europie suszarka to model wyższej jakości niż wiele konkurencyjnych produktów na rynku, jest więc oferowana z długoletnią gwarancją, co pozwoli przez długie lata korzystać z urządzenia bez obawy o jego przedwczesne uszkodzenie.

Higiena i bezpieczeństwo żywności

Oferujemy kieszeniowe suszarki  z filtrem HEPA, który skutecznie zmniejsza ilość znajdujących się w powietrzu bakterii. Filtr pozwala na utrzymanie najwyższych standardów higieny, zatrzymując do 99,997% bakterii i wykorzystując do suszenia czyste powietrze. Taka suszarka do rąk jest nie tylko higieniczna - jest również bardzo szybka. suszy ręce w czasie 10-15 sekund dzięki dwóm rzędom otworów suszących po obu stronach, co jednocześnie masuje i suszy dłonie.

Dodatkowo - oferowane przez nas suszarki kieszeniowe Impeco są powleczone warstwą antybakteryjną, co sprawia, że nadają się bardziej niż inne, konkurencyjne produkty do zamontowania w miejscach, w których produkuje się bądź przechowuje artykuły spożywcze. Model kieszeniowy Impeco Jet z powodzeniem znalazł zastosowanie w piekarniach czy restauracjach, często nabywają go producenci artykułów spożywczych.

Oferowane przez nas suszarki sprzedajemy z wieloletnią gwarancją (nawet do pięciu lat) i gwarancją door-to-door. Wszystkie modele posiadają zabezpieczenie IP, certyfikat CE i są zgodne z europejskimi normami i wymaganiami. Każda elektryczna suszarka jest oferowana z instrukcją obsługi i zestawem montażowym zawierającym kołki rozporowe, śruby i/lub uchwyty. Dzięki temu może być w prosty sposób zamontowana na ścianie i gotowa do użycia.

Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje energooszczędnej suszarki nowej generacji, czy trwałej jednostki z ekstremalnie wytrzymałym silnikiem przeznaczonej do najbardziej zatłoczonych miejsc, czy może tradycyjnej, ekonomicznej suszarki w plastikowej obudowie - każda suszarka do rąk z serii Impeco spełni jego oczekiwania.

Koniecznie zapoznaj się także z naszymi pozostałymi produktami z kategorii:

suszarki metalowe

suszarki plastikowe

suszarki kieszeniowe

suszarki basenowe

suszarki hotelowe

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl