Dozownik Basic Dozownik Basic
test
Cena: 138,81 zł (netto: 112,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dozownik Basic z pilotem Dozownik Basic z pilotem
test
Cena: 173,96 zł (netto: 141,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dozownik Digital Dozownik Digital
test
Cena: 173,96 zł (netto: 141,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dozownik Digital + dwa wkłady Dozownik Digital + dwa wkłady
test
Cena: 198,40 zł (netto: 161,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Wkłady zapachowe z naszej oferty należy umieścić w specjalnych automatycznych dozownikach, które dozują odpowiednią ilość zapachu za nas – wystarczy je odpowiednio zaprogramować.

 

Automatyczne dozowniki odświeżaczy powietrza

 

Poza 18 różnymi wkładami do odświeżaczy mamy także kilka rodzajów automatycznych dozowników, dzięki którym zapach jest uwalniany z taką częstotliwością i o takich godzinach, jakie Państwu najbardziej odpowiadają. Dzięki naszym dozownikom można utrzymywać ładny zapach w pomieszczeniu przez całą dobę lub tylko w godzinach pracy (wtedy znacząco wydłuża się żywotność jednej puszki aerozolu, gdyż nie jest on marnowany w godzinach braku aktywności).

 

Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie rozszerzamy ofertę zarówno naszych wkładów do dozowników, jak i samych automatycznych dozowników odświeżaczy. W tej chwili mamy w ofercie następujące rodzaje dozowników:

 

  • Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza Basic – tańsza, uproszczona wersja nieco bardziej zaawansowanego dozownika typu Digital. Dozownik Basic sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie najważniejsze są krótkie odstępy pomiędzy kolejnymi dozowaniami, a sam odświeżacz powietrza powinien działać całą dobę lub tylko w dzień/w nocy. Sprawdzi się na przykład w prywatnej łazience, gdzie zapach powinien być emitowany regularnie,  a nie tylko w określonych godzinach. Polecamy go także tam, gdzie za zaprogramowanie odpowiadają osoby starsze i/lub nieobyte z technologią. Wystarczą dosłownie dwa ustawienia, by cieszyć się ulubionym odświeżaczem (odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi emisjami oraz schemat działania: off/on, dzień, noc, 24h).

  • Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza Basic z pilotem – nieco ulepszona wersja podstawowego dozownika Basic. Sterowanie odbywa się poprzez wciskanie odpowiednich przycisków na dołączonym do dozownika pilocie – w samym dozowniku zamontowany został jedynie przycisk włączania/wyłączania. Dzięki temu można z łatwością obsługiwać dozownik zamontowany na wysokości bez konieczności ściągania go/wchodzenia na drabinę. Pilot oferuje też o kilka funkcji więcej niż podstawowa wersja dozownika: umożliwia na przykład zmniejszenie częstotliwości emisji zapachu do raz na dwie, albo nawet raz na cztery godziny (maksymalny odstęp w dozowniku Basic to 20 minut, a w dozowniku Digital – 60 minut). Pilot dołączony jest do zestawu.

  • Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza Digital – najbardziej zaawansowany w naszej ofercie dozowników automatycznych, umożliwia programowanie na wielu płaszczyznach: odstęp między emisjami z dokładnością co do minuty w zakresie 1–60 minut, dni tygodnia (poniedziałek–piątek, poniedziałek–niedziela), godzina pierwszej i ostatniej emisji zapachu (np. od 8:00 do 16:00). Dozownik Digital wyposażony jest w elektroniczny wyświetlacz, a samo programowanie jest bardzo proste. Polecany dla użytkowników o nieco bardziej sprecyzowanych wymaganiach, zwłaszcza w miejscach o określonych godzinach aktywności.

 

Elektroniczne odświeżacze łatwe w obsłudze

 

Zależy nam, by każdy klient znalazł w naszej ofercie coś, co najbardziej będzie odpowiadać jego potrzebom. Poszukują Państwo najprostszego, najłatwiejszego w obsłudze dozownika? Z pewnością spodoba się Państwu Basic. Kluczowe znaczenie ma programowanie automatycznego dozownika bez konieczności fizycznego dostępu do niego? Polecamy ulepszoną wersję Basic z pilotem. Zaawansowane programowanie odgrywa największą rolę? Zachęcamy do zakupu dozownika Digital.

 

Wszystkie nasze elektroniczne odświeżacze pracują na bateriach R20, są wyposażone w kluczyk i posiadają deklarację CE poświadczającą zgodność produktu z normami europejskimi w zakresie produktów elektrycznych i elektronicznych.

 

Warto wspomnieć również, że do elektronicznych dozowników Basic, Basic z pilotem oraz Digital pasuje większość puszek 250–300 ml dostępnych na rynku, co oznacza, że dozowniki te będą się sprawdzać nie tylko w dedykowanym zestawie.

 

W zestawie taniej

 

Dla tych z Państwa, którzy się wahają pomiędzy dostępnymi opcjami, przygotowaliśmy specjalne zestawy automatyczny dozownik + wybrane wkłady zapachowe. Oferujemy na przykład odświeżacz elektroniczny Basic + dwanaście dowolnych wkładów zapachowych albo Digital z dwoma wkładami. Kupując nasze produkty w zestawie, mogą Państwo zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych – które można przeznaczyć na domówienie kolejnych wkładów z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl