Podajnik ręczników papierowych ABS PREMIUM Podajnik ręczników papierowych ABS PREMIUM
test
Cena: 121,24 zł (netto: 98,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podajnik papieru toaletowego Jumbo ABS PREMIUM Podajnik papieru toaletowego Jumbo ABS PREMIUM
test
Cena: 121,24 zł (netto: 98,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dozownik na papier toaletowy MAXI ABS Dozownik na papier toaletowy MAXI ABS
Cena: 131,78 zł (netto: 107,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dozownik na papier toaletowy MINI ABS Dozownik na papier toaletowy MINI ABS
Cena: 103,68 zł (netto: 84,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Plastikowe podajniki na papier toaletowy i ręczniki papierowe

Plastikowe podajniki na papier to idealne produkty dla chcących wyposażyć toaletę niskim kosztem w plastikowe dozowniki o ładnym, higienicznym wyglądzie. Wszystkie dozowniki z tej serii są wykonane z białego lub pół-przeźroczystego plastiku ABS, który jest odporny na uderzenia i zadrapania.

Dozownik na papier toaletowy jumbo pasuje rozmiarem do najbardziej popularnych i łatwo dostępnych dużych rolek papieru toaletowego jumbo. Posiada przeźroczystą pokrywę, co umożliwia kontrolę poziomu papieru bez konieczności otwierania podajnika. Posiada u dołu ząbki ułatwiające oderwanie listków papieru. Do montażu naściennego, w zestawie są załączone kołki rozporowe i śrubki.

Dozownik na ręczniki papierowe mieści w sobie dwie ryzy ręczników papierowych o standardowej szerokości, składane w Z. Umieszczona na środku pokrywy łezka – wziernik pozwala w każdym momencie sprawdzić, czy konieczne jest uzupełnienie papieru. Dozownik jest montowany na ścianie, pudełko zawiera woreczek z kołkami i śrubkami do samodzielnego montażu. Dozownik na ręczniki w roli centralnego dozowania doskonale nadaje się do kuchni, czy jadłodajni. Mieści standardową rolkę o średnicy do 21 cm. Biały, wykonany z plastiku ABS, komponuje się doskonale z pozostałymi podajnikami z tej serii. Posiada u dołu ząbki ułatwiające oderwanie papieru.

Wszystkie dozowniki ABS z tej serii są zamykane jednakowym kluczykiem. W zestawie, oprócz kluczyka i śrubek montażowych, znajduje się również kluczyk zapasowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl