Kosz Prestige na odpadki higieniczne Kosz Prestige na odpadki higieniczne
test
Cena: 299,00 zł (netto: 243,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kosz stalowy 24 L Kosz stalowy 24 L
test
Cena: 349,68 zł (netto: 284,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kosz 12 L w połysku Kosz 12 L w połysku
test
Cena: 228,43 zł (netto: 185,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kosz 20 L w połysku Kosz 20 L w połysku
test
Cena: 261,81 zł (netto: 212,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kosz 5 L w połysku Kosz 5 L w połysku
test
Cena: 114,21 zł (netto: 92,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kosz stalowy Czarny 30 L Kosz stalowy Czarny 30 L
test
Cena: 964,68 zł (netto: 784,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Kosz 20 L matowy Kosz 20 L matowy
Cena: 289,93 zł (netto: 235,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kosz 5 L matowy Kosz 5 L matowy
Cena: 121,24 zł (netto: 98,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Kosze na śmieci

Kosz na śmieci jest niezbędny i potrzebny w każdej toalecie. Szczególnie ważną rolę odgrywa w łazienkach publicznych, gdzie w ogromnym stopniu ułatwia utrzymanie czystości. To dzięki niemu odpady nie są rozrzucone na podłodze, a toaleta jest przyjemniejsza i bardziej higieniczna. Istotne jest, aby kosz do wc był dopasowany do potrzeb i warunków pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się pojemniki o różnej pojemności, a także kosze na śmieci bezdotykowe, wyjątkowo cenione w miejscach publicznych.

Kosze na śmieci do każdej toalety

Przeznaczenie koszy na śmieci jest jasne, proste i zazwyczaj zawsze takie samo. Mimo to różnią się one od siebie, czasem dość znacząco. Jak wybrać kosz do toalety? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na specyfikę miejsca. W domowej łazience można ustawić mały kosz na śmieci. Zapełnienie go trwa o wiele krócej, bo odpadków w wc, z którego korzysta niewiele osób jest mało. Pamiętajmy przy tym, że zbyt długo leżące w koszu śmieci mogą wydzielać nieprzyjemne zapachy. Lepsze są więc kosze na śmieci, które trzeba opróżniać częściej. W toaletach publicznych lepiej sprawdzają się natomiast większe pojemniki na odpady. Szczególną popularnością cieszą się kosze na śmieci z pedałem i te bezdotykowe. Pozwalają ona na pozbycie się odpadów bez konieczności kontaktu z zanieczyszczoną powierzchnią. W naszym asortymencie posiadamy kosze spełniające wszystkie potrzeby, występujące w pojemnościach od 5 do 30 litrów. To zaspokoi potrzeby łazienki prywatnej i publicznej, ułatwiając zachowanie porządku, ale też nie zmuszając do wynoszenia śmieci kilka razy w ciągu doby.

Kosz do toalety - estetyka na wielu poziomach

Ze względu na swoje przeznaczenie toaleta nie jest wnętrzem kojarzącym się głównie z czystością. Jednocześnie chcemy, by była estetyczna i higieniczna. Aby osiągnąć doskonały efekt, nie wystarczy brak porozrzucanych papierów. U nas znaleźć można kosz do wc, który pomoże utrzymać porządek. Oferujemy kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, którą łatwo wyczyścić i nadać połysk. Prezentuje się to estetycznie, co wywołuje przyjemne wrażenie. Nie bez znaczenia pozostaje też kolorystyka. Najpopularniejsze są kosze na śmieci czarne i srebrne. Dzieje się tak, ponieważ te kolory są najbardziej eleganckie, ładnie odbijają światło powodując, że wnętrze wygląda na jeszcze czystsze. W ten sposób kosz do toalety pełni nie tylko funkcję pojemnika na odpady, ale także wpływa na styl pomieszczenia stając się integralną częścią jego wystroju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl