O nas

Szanowny Kliencie, Szanowna Klientko!

Firma działająca obecnie pod spółką Impeco ma wieloletnią tradycję na rynku higienicznym i owadobójczym jest producentem i importerem urządzeń higienicznych - nabieraliśmy doświadczenia na rynkach europejskich, zwłaszcza brytyjskim, a później rozszerzyliśmy międzynarodową współpracę na inne kraje Unii Europejskiej, a nawet Amerykę Północną i Azję. Cenimy sobie również naszych polskich partnerów biznesowych - chętnie wspieramy rynki lokalne i nieustannie poszukujemy nowych dystrybutorów, którym możemy zaoferować wsparcie marketingowe, korzystne rabaty zakupowe, ciągłość dostaw oraz gwarancję jakości.

Oferujemy szeroki asortyment wyposażenia toalet publicznych - suszarki do rąk, dozowniki i podajniki (zarówno ze wzmocnionego plastiku ABS, jak i niezwykle wytrzymałe produkty ze stali nierdzewnej), przewijaki dziecięce, odświeżacze powietrza, lampy owadobójcze, a także drobne wyposażenie publicznych łazienek np. szczotki toaletowe, poręcze dla niepełnosprawnych, kosze na śmieci itd. Jeśli nie jesteś pewny, czego dokładnie potrzebujesz - zapytaj, zawsze z radością doradzimy i odpowiemy na wszelkie wątpliwości. Posiadamy dużą wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i chcemy się nią dzielić z naszymi klientami i partnerami.

 

Nasze produkty są zgodne z wymaganiami legislacyjnymi REACH (ochrona środowiska), A.D.A. (produkty przystosowane dla osób niepełnosprawnych), WEEE (recykling), CE (bezpieczeństwo użytkowania, ochrona zdrowia i środowiska) i ROHS (zakaz używania w trakcie produkcji materiałów szkodliwych).

Dystrybutorów chętnych do nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu. Nasze magazyny znajdują się we Wrocławiu na ul. Bierutowskiej 55. Chętnie pokażemy nasze produkty osobiście (zarówno w naszej siedzibie po uprzednim umówieniu, jak i za pośrednictwem naszych przedstawicieli handlowych, którzy do Państwa dojadą). Dysponujemy stanami magazynowymi o wartości niemal 1 mln złotych i jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości towaru w każde miejsce Polski nawet do 24 h, a za granicę od dwóch do siedmiu dni roboczych.  Współpracujemy ściśle z firmą kurierską DPD, a przy zamówieniach hurtowych / specjalnych korzystamy z usług wszystkich większych firm logistycznych, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Standardowo przy zamówieniach powyżej 1000 zł (towar mieszczący się w paczce do 30 kg) pokrywamy koszt dostawy. Przy zamówieniach paletowych koszt dostawy negocjowany jest indywidualnie.

Wszelkie pytania dotyczące profilu naszej działalności prosimy kierować na: office@impeco.pl.

Zapraszamy!

 

Dane rejestrowe spółki:

Impeco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Mydlana 1, 51-502 Wrocław
NIP 898-219-81-88 REGON 021767337
KRS 0000402746

Bank Handlowy w Warszawie o. we Wrocławiu
numer konta: 56 1030 1289 0000 0000 8923 1008

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl