O nas

Szanowny Kliencie, Szanowna Klientko!

Firma działająca obecnie pod spółką Impeco ma wieloletnią tradycję na rynku higienicznym i owadobójczym jest producentem i importerem urządzeń higienicznych - nabieraliśmy doświadczenia na rynkach europejskich, zwłaszcza brytyjskim, a później rozszerzyliśmy międzynarodową współpracę na inne kraje Unii Europejskiej, a nawet Amerykę Północną i Azję. Cenimy sobie również naszych polskich partnerów biznesowych - chętnie wspieramy rynki lokalne i nieustannie poszukujemy nowych dystrybutorów, którym możemy zaoferować wsparcie marketingowe, korzystne rabaty zakupowe, ciągłość dostaw oraz gwarancję jakości.

Oferujemy szeroki asortyment wyposażenia toalet publicznych - suszarki do rąk, dozowniki i podajniki (zarówno ze wzmocnionego plastiku ABS, jak i niezwykle wytrzymałe produkty ze stali nierdzewnej), przewijaki dziecięce, odświeżacze powietrza, lampy owadobójcze, a także drobne wyposażenie publicznych łazienek np. szczotki toaletowe, poręcze dla niepełnosprawnych, kosze na śmieci itd. Jeśli nie jesteś pewny, czego dokładnie potrzebujesz - zapytaj, zawsze z radością doradzimy i odpowiemy na wszelkie wątpliwości. Posiadamy dużą wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i chcemy się nią dzielić z naszymi klientami i partnerami.

 

Nasze produkty są zgodne z wymaganiami legislacyjnymi REACH (ochrona środowiska), A.D.A. (produkty przystosowane dla osób niepełnosprawnych), WEEE (recykling), CE (bezpieczeństwo użytkowania, ochrona zdrowia i środowiska) i ROHS (zakaz używania w trakcie produkcji materiałów szkodliwych).

Dystrybutorów chętnych do nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu. Nasze magazyny znajdują się we Wrocławiu na alei Armii Krajowej 61 (budynek C) we Wrocławiu. Chętnie pokażemy nasze produkty osobiście (zarówno w naszej siedzibie po uprzednim umówieniu, jak i za pośrednictwem naszych przedstawicieli handlowych, którzy do Państwa dojadą). Dysponujemy stanami magazynowymi o wartości niemal 1 mln złotych i jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości towaru w każde miejsce Polski nawet do 24 h, a za granicę od dwóch do siedmiu dni roboczych.  Współpracujemy z firmami kurierskimi DPD i UPS, a przy zamówieniach hurtowych / specjalnych korzystamy z usług wszystkich większych firm logistycznych, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Standardowo przy zamówieniach powyżej 1000 zł (towar mieszczący się w paczce do 30 kg) pokrywamy koszt dostawy. Przy zamówieniach paletowych koszt dostawy negocjowany jest indywidualnie.

Wszelkie pytania dotyczące profilu naszej działalności prosimy kierować na: office@impeco.pl.

Zapraszamy!

 

Dane rejestrowe spółki:

Impeco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław
NIP 898-219-81-88 REGON 021767337
KRS 0000402746

Bank Handlowy w Warszawie o. we Wrocławiu
numer konta: 56 1030 1289 0000 0000 8923 1008

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl