Lampa owadobójcza UltraTech 30 biała lepowa Lampa owadobójcza UltraTech 30 biała lepowa
test
Cena: 472,67 zł (netto: 384,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Lampa owadobójcza EcoZap 26 rażąca Lampa owadobójcza EcoZap 26 rażąca
test
Cena: 314,53 zł (netto: 255,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa owadobójcza EcoZap 39 rażąca Lampa owadobójcza EcoZap 39 rażąca
test
Cena: 419,96 zł (netto: 341,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa kinkietowa UltraLite 20 biała Lampa kinkietowa UltraLite 20 biała
test
Cena: 419,96 zł (netto: 341,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Lampa kinkietowa UltraLite 40 biała Lampa kinkietowa UltraLite 40 biała
test
Cena: 525,38 zł (netto: 427,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
GB22YE Lep do lampy owadobójczej (6 szt) GB22YE Lep do lampy owadobójczej (6 szt)
test
Cena: 63,24 zł (netto: 58,56 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GB33YE Lep do lampy owadobójczej (6szt) GB33YE Lep do lampy owadobójczej (6szt)
test
Cena: 83,34 zł (netto: 77,17 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Żarówka UV 13W Żarówka UV 13W
test
Cena: 34,97 zł (netto: 28,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
GB14YE Lep do lampy owadobójczej ( 6 szt) GB14YE Lep do lampy owadobójczej ( 6 szt)
test
Cena: 115,98 zł (netto: 107,39 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Lampy owadobójcze na owady (komary, muchy)

Na polskim rynku urządzeń owadobójczych jesteśmy obecni od wielu lat. Zaopatrujemy zarówno firmy świadczące usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji, jak również klientów indywidualnych chcących wyposażyć swój obiekt w urządzenia zabezpieczające przed owadami. Oferujemy szeroki wybór lamp owadobójczych, odpowiadając na potrzeby każdego segmentu rynku usług DDD. Począwszy od podstawowych, aluminiowych modeli lamp rażących, poprzez profesjonalne lampy produkcji europejskiej w obudowie ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, aż do przemysłowych, dużych jednostek stosowanych w przemyśle przetwórczym i spożywczym.

Oferujemy dyskretne lampy kinkietowe montowane w miejscach widocznych, które w sposób dyskretny, odbitym światłem, wabią owady. Doskonale nadają się do restauracji czy biur. Lampy kinkietowe z serii UltraLite produkowane są we Francji, to modele doskonałej jakości, niezawodne i skuteczne. Są wyposażone we wkład lepowy z mocnym klejem, jak również energooszczędne żarówki UV, które dłużej niż tradycyjne świetlówki trzymają wysoki poziom emitowanego promieniowania UV. W pomieszczeniach restauracyjnych, w których konsumują klienci, konieczne jest posiadanie dyskretnych urządzeń z lepem bądź rusztem rażącym osłoniętym przed widokiem klientów – lampy UltraLite spełniają to zadanie, łącząc w sobie wysoką skuteczność z dyskretnym wyglądem. Lampa na muchy znajdzie zastosowanie w każdym obiekcie gastronomicznym.

Lampy owadobójcze lepowe

Modele Visu i UltraTech to przeznaczone dla branży spożywczej lampy lepowe dostępne w obudowie metalowej białej lub ze stali nierdzewnej. W obiektach, gdzie przygotowywane lub przechowywane jest jedzenie, zaleca się stosowanie lamp lepowych, aby porażone prądem owady nie rozpryskiwały się na kawałki, zanieczyszczając otoczenie. Lampy lepowe z tej serii doskonale zdają egzamin – wyposaża je się w najpopularniejsze wkłady lepowe na rynku. Lampy VISU to produkty najwyższej możliwej klasy, produkowane w Sheffield – angielskim zagłębiu przemysłu metalowego i stalowego. Materiał, z którego zostały wykonane, jest trwały, solidny i nie będzie ulegał korozji czy uszkodzeniu.

Lampy owadobójcze rażące

EcoZap 26  i EcoZap 36 to lampa rażąca wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej przeznaczone do miejsc o dużej obecności owadów. Dzięki temu, że nie stosuje się w nich wkładów lepowych, są praktycznie bezobsługowe – wystarczy raz na jakiś czas opróżnić tackę u dołu lampy, w której zbierają się owady. To najskuteczniejsze lampy tam, gdzie obserwuje się dużą obecność owadów latających. Lampy nie posiadają lepu, który w takiej sytuacji dość szybko by się zapełnił. Posiadają za to ruszt rażący pod napięciem, który razi owady, gdy tylko na nim usiądą.

Seria ViroTrap to lampy o największej możliwej emisji promieniowania UV – ponieważ lampa jest z dwóch stron otwarta, w żaden sposób nie ogranicza emisji promieniowania wabiącego owady. Stosuje się je głównie w miejscach poza zasięgiem klientów, w których największe znaczenie ma skuteczność walki z owadami – hale produkcyjne, masarnie, magazyny.

Wszystkie nasze lampy na owady posiadają odpowiednie certyfikaty (CE, RoHS), są wyposażone w świetlówki bądź energooszczędne żarówki UV. Większość naszych modeli jest produkowana w Europie – to sprawia, że ich wykonanie, ale również materiał, z którego zostały zrobione, jest najwyższej możliwej jakości. Stosowane w lampach Impeco lepy to produkowane w Europie hiszpańskie wkłady nasączone klejem, dostępne w kolorze czarnym lub żółtym. Sprawdzone i skuteczne – klej nie rozpuszcza się pod wpływem ciepła, nie wysycha i nie kruszy się. Oferujemy zarówno żółte, jak i czarne lepy.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl