Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Mówisz "suszarka do rąk", myślisz "Dyson Airblade”. Angielski producent suszarek do rąk i odkurzaczy to od lat synonim jakości i niezawodności.

Uważane za najszybsze suszarki na świecie, zgodnie ze specyfikacją producenta suszarka do rąk Dyson suszy dłonie w czasie nie dłuższym niż 10 sekund. Redukcja głośności o 50% w porównaniu z poprzednimi modelami z serii Airblade czyni obecne suszarki z tej serii cichszymi niż dotychczas, przy zachowaniu mocy i wydajności. To doskonała suszarka do rąk do zatłoczonych miejsc o dużym natężeniu ruchu. Zaleca się montaż suszarek do rąk zarówno w prestiżowych lokalizacjach (biura, restauracje, muzea), jak również na lotniskach, stacjach kolejowych, w budynkach użyteczności publicznej.

Suszarki firmy Dyson Airblade zostały zaprojektowane z naciskiem na ich wytrzymałość i solidność – w trakcie testów zostały wielokrotnie wystawione na działanie czynników zewnętrznych takich jak uderzenia, próby oderwania od ściany czy traktowanie urządzeń substancjami chemicznymi. Dzięki wieloletnim testom i ulepszeniom modele firmy Dyson są dziś uznawane za jedne z najbardziej odpornych na wandalizm. W Internecie są dostępne filmy przygotowywane przez producenta obrazujące odporność suszarki na uderzenia, próby oderwania suszarki do rąk od ściany, wieszania się na suszarce czy naciskania na nią z dużą siłą.

W suszarkach firmy Dyson zamontowano nowoczesny, oszczędny silnik, który przy stosunkowo niewielkiej mocy (1600 W) zaskakuje wydajnością – 6000 obrotów na sekundę, a więc ok. 90 tysięcy obrotów na minutę, pozwala skrócić czas suszenia do 10 sekund. Jest to oczywiście silnik bezszczotkowy, który gwarantuje niezawodność i bezawaryjność przez kilkaset tysięcy cykli suszenia. Dzięki wąskim strumieniom powietrza wydmuchiwanym przez specjalnie zaprojektowane szczeliny dłonie są suszone w czasie mniej więcej 10 sekund, a woda zdrapywana w kierunku kieszeni na dłonie.

Suszarki firmy Dyson to jedne z najbardziej higienicznych suszarek dostępnych na rynku. Posiadają zamontowany fabrycznie filtr HEPA, który zatrzymuje 99,997% obecnych w powietrzu bakterii i drobnoustrojów.

Suszarka jako jedyna posiada certyfikat NSF (National Sanitary Foundation), jak również certyfikat HACCP, co czyni ją idealną do miejsc, w których produkowane lub magazynowane są towary spożywcze. Pokryta antybakteryjną powłoką - jest oferowana z pięcioletnią gwarancją na części i 12-miesięczną gwarancją naprawczą.

Najnowsze modele z serii Dyson to kompaktowa suszarka Dyson V, montowana na ścianie tradycyjna suszarka do rąk, jak również Dyson Tap – połączenie kranu z suszarką. Dyson V, oznaczony kodem AB12, to kompaktowa wersja suszarki Airblade o takiej samej wydajności i mocy. Doskonała alternatywa dla tych użytkowników suszarek Dyson Airblade, którzy montują suszarkę w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Suszarka działa w tradycyjny sposób – montowana na ścianie włącza się automatycznie po podstawieniu dłoni i suszy je, wydmuchując mocny strumień powietrza przez dwie wąskie szczeliny. Suszarka Dyson Airblade V jest oferowana w dwóch wersjach – niklowana i biała.

Model Dyson Tap to absolutna nowość na rynku suszarek elektrycznych – kran będący jednocześnie suszarką do rąk pozwala w idealny sposób zaoszczędzić miejsce. System kilku fotokomórek w inteligentny sposób wykrywa, kiedy przestajemy myć dłonie i przesuwamy je w stronę szczelin tłoczących powietrze. Automat wyłącza przepływ wody i włącza dmuchawę.

Firma Impeco jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Dyson Airblade, posiadamy w ofercie wszystkie modele suszarek do rąk oferowane przez angielskiego producenta. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zademonstrować działanie modeli i zaprezentować urządzenia pokazowe. Produkty są dostępne w terminie ok. dwóch dni roboczych od momentu zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl